Рейтинг здобувачів освіти

Рейтиговий список здобувачів освіти
за І семестр 2021-2022 н.р.
Відокремленого структурного підрозділу закладу вищої освіти “Відкритий міжнародний університет розвитку людини “Україна” Житомирський економіко-гуманітарний інститут
Рейтингова позиція Найменування групи ПІБ здобувача освіти Рейтинговий бал
1 СР-20-1м-zh Смірнова Ірина Володимирівна 94,00
2 ТУ-18-1-zh Виноградова Вікторія Віталіївна 93,86
3 ФТ-19-1-zh Бацала Вікторія Леонідівна 92,00
4 СР-21-1м-zh Алексієнко Лариса Іванівна 91,50
5 ФТ-19-1-zh Грибівська Юлія Іванівна 90,90
6 ФТ-19-1-zh Кравчук Ірина Олександрівна 89,80
7 СР-19-1-zh Мартинюк Анастасія Вадимівна 89,75
8 ТУ-19-1-zh Бугайчук Ольга Олександрівна 89,44
9 СР-21-1м-zh Шафранов Андрій Ігорович 89,38
10 СР-20-1м-zh Смолкін Сергій Миколайович 89,20
11 ЗСР -20-1-zh Гордейчук Людмила Володимирівна 89,17
12 ФТ-18-1-zh Дегтярьов Руслан Володимирович 89,11
13 ФТ-18-1-zh Волинець Олександра Андріївна 88,22
14 ФТ-20-1-zh Космачова Валерія Олександрівна 88,20
15 СР-20-1м-zh Філоненко Катерина Вікторівна 88,00
16 ЗСР -20-1-zh Мороз Олена Михайлівна 88,00
17 ФТ-19-1-zh Дзюба Ірина Олександрівна 87,90
18 ФТ-18-1-zh Федорук Катерина Валеріївна 87,78
19 ФТ-19-1-zh Шкуратівський Віктор Вікторович 87,60
20 СР-21-1-zh Михальченко Євгеній Олександрович 87,10
21 ФТ-21-1-zh Руда Софія Юріївна 87,00
22 ФТ-19-1-zh Кудряшова Олена Григорівна 87,00
23 ФТ-19-1-zh Усач Дмитро Вадимович 87,00
24 ЗСР -19-1-zh Кондратенко Надія Петрівна 87,00
25 ЗМН – 18-1-zh Зандер Світлана Вікторівна 87,00
26 ФТ-18-1-zh Віслоцька Валентина Віталіївна 86,56
27 ЗМН – 18-1-zh Бочковський Сергій Станіславович 86,50
28 СР-20-1м-zh Ковальчук Артем Анатолійович 86,40
29 ЗМН – 21-1-zh Вигівська Вероніка Віталіївна 86,25
30 ЗМН – 21-1-zh Козаченко Галина Сергіївна 86,25
31 ЗМН – 21-1-zh Пономаренко Оксана Миколаївна 86,25
32 ЗМН – 18-1-zh Кирницька Діана Валеріївна 86,25
33 ФТ-18-1-zh Назаркевич  Ольга Василівна 86,22
34 ЗСР -20-1-zh Радченко Алла Олександрівна 86,17
35 ЗМН – 20-1-zh Марцинкевич Анастасія Андріївна 86,17
36 ФТ-18-1-zh Рогульчик Світлана Федорівна 85,78
37 МН-18-1-zh Кривенко Денис Сергійович 85,67
38 СР-20-1м-zh Ярмолицький Юрій Францович 85,60
39 СР-18-1-zh Шевченко Вікторія Леонідівна 85,57
40 ФТ-18-1-zh Микитюк Наталія Володимирівна 85,56
41 ФТ-18-1-zh Волинець Марина Валентинівна 85,33
42 ЗМН – 20-1-zh Антоненко Тетяна Федорівна 85,17
43 ЗСР -18-1-zh Зубро Олексій Станіславович 85,14
44 ЗСР -18-1-zh Самойленко Діана Андріївна 85,14
45 ФТ-18-1-zh Новікова Інга Ігорівна 85,00
46 СР-21-1м-zh Сирота Вікторія Андріївна 84,88
47 ФТ-18-1-zh Костюченко Євген Ярославович 84,78
48 ЗМН – 21-1-zh Мосейчук Олена Олександрівна 84,50
49 ЗМН – 21-1-zh Топоровський Юрій Володимирович 84,50
50 ЗМН – 19-1-zh Столяр Наталія Анатоліївна 84,50
51 ЗМН – 18-1-zh Капушинська Ольга Анатоліївна 84,50
52 ЗМН – 19-1-zh Стадник Орися Борисівна 84,37
53 ФТ-18-1-zh Цимбала Тетяна Володимирівна 84,33
54 ЗМН – 20-1-zh Дмитренко Ярослав Анатолійович 84,33
55 ЗМН – 20-1-zh Космачова Валерія Олександрівна 84,33
56 ЗМН – 20-1-zh Мельник Тетяна Миколаївна 84,33
57 СР-21-1м-zh Луцак Владислав Сергійович 84,13
58 МН-19-1-zh Притуляк Вікторія Станіславівна 84,13
59 МН-19-1-zh Фесюк Богдан Володимирович 84,13
60 ЗСР -21-1-zh Мороз Галина Леонідівна 84,00
61 ЗМН – 19-1-zh Куцим Юлія Василівна 83,88
62 МН-19-1-zh Конончук Аліна Геннадіївна 83,50
63 ФТ-18-1-zh Карчевська Валерія Євгенівна 83,44
64 ЗМН – 19-1-zh Калінін Артем Михайлович 83,25
65 ФТ-19-1-zh Макарук Олександра Вікторівна 83,20
66 СР-20-1м-zh Станіславський Юрій Валерійович 83,20
67 ФТ-18-1-zh Рибас Руслан Володимирович 83,11
68 СР-21-1м-zh Гончарук Іван Ігорович 83,00
69 ЗСР -18-1-zh Баранівська Галина Леонідівна 83,00
70 СР-18-1-zh Файчук Софія Сергіївна 82,86
71 ЗСР -19-1-zh Яременко Вадим Володимирович 82,71
72 ЗСР -18-1-zh Шевчук Альона Валеріївна 82,71
73 ЗСР -19-1-zh Заречна Лілія Володимирівна 82,57
74 СР-19-1-zh Тимошенко Богдан Володимирович 82,50
75 ЗМН – 20-1-zh Опанасюк Олексій Петрович 82,50
76 ЗМН – 20-1-zh Баженова Тетяна Сергіївна 82,33
77 ЗСР -19-1-zh Диняк Дар’я Олександрівна 82,29
78 ЗМН – 21-1-zh Ваколюк Сергій Анатолійович 82,25
79 ЗМН – 20-1-zh Гренюк Наталія Євгеніївна 82,17
80 ЗМН – 20-1-zh Кузьменко Роман Сергійович 82,17
81 ЗСР -18-1-zh Лупіч Юлія Юріївна 82,14
82 ЗМН – 20-1-zh Павлушин Сергій Олегович 81,83
83 ЗМН – 20-1-zh Степанушко Олеся Ігорівна 81,83
84 МН-19-1-zh Рибак Роман Олександрович 81,75
85 ФТ-18-1-zh Ковальчук Анна Володимирівна 81,56
86 МН-19-1-zh Барсук Василь Сергійович 81,38
87 ЗМН – 19-1-zh Калінін Руслан Михайлович 81,25
88 ЗСР -21-1-zh Чумальчук Вадим Васильович 81,13
89 ЗМН – 19-1-zh Михальков Дмитро Ігорович 80,88
90 ЗМН – 19-1-zh Ятленко Андрій Віталійович 80,87
91 ЗМН – 18-1-zh Зандер Олександр Валерійович 80,67
92 ЗМН – 21-1-zh Закіров Микола Рафаїлович 80,50
93 ЗМН – 21-1-zh Орлянський Валерій Петрович 80,50
94 ЗМН – 18-1-zh Поліщук В`ячеслав Юрійович 80,50
95 МН-19-1-zh Семенюк Анастасія Юріївна 80,25
96 ФТ-18-1-zh Розум Антоніна Олегівна 80,22
97 ЗМН – 20-1-zh Торчук Володимир Володимирович 80,00
98 ЗМН – 18-1-zh Василенко Людмила Петрівна 80,00
99 ЗСР -19-1-zh Мельниченко Антоніна Вікторівна 79,86
100 ФТ-18-1-zh Когунь Ангеліна Миколаївна 79,78
101 МН-19-1-zh Матвійчук Вадим Васильович 79,75
102 ФТ-18-1-zh Коломійчук Ангеліна Вікторівна 79,67
103 ЗМН – 21-1-zh Каленський Анатолій Іванович 79,63
104 ЗМН – 18-1-zh Ратіч Руслан Володимирович 79,63
105 ЗМН – 20-1-zh Карпусь Діана Іванівна 79,50
106 ЗСР -19-1-zh Гальченко Наталія Миколаївна 79,43
107 ЗСР -19-1-zh Дученко Людмила Василівна 79,43
108 ФТ-19-1-zh Торгонський Костянтин Вікторович 79,40
109 СР-19-1-zh Ігнатенко Олександр Володимирович 79,38
110 ЗМН – 19-1-zh Богачук Маргарита Григорівна 79,13
111 ФТ-19-1-zh Левченко Олена Іванівна 79,10
112 ЗСР -18-1-zh Заменська Уляна Василівна 78,85
113 ФТ-19-1-zh Тімошик Дмитро Олександрович 78,80
114 ЗМН – 20-1-zh Богачук Марія Василівна 78,67
115 ТУ-18-1-zh Сперкач Вікторія Олександрівна 78,57
116 ФТ-19-1-zh Філімонов Ярослав Олегович 78,40
117 ФТ-18-1-zh Мележик Світлана Костянтинівна 78,33
118 ЗМН – 19-1-zh Звездін Руслан Вікторович 78,28
119 ЗСР -20-1-zh Сергієнко Тетяна Юріївна 78,00
120 ЗСР -20-1-zh Федоровська Анна Олександрівна 78,00
121 ТУ-18-1-zh Гайдай Тетяна Миколаївна 77,29
122 ЗМН – 20-1-zh Крилов Сергій Михайлович 77,17
123 ФТ-19-1-zh Білоконь Галина Миколаївна 77,10
124 ЗСР -20-1-zh Соболевська Єлізавета Олегівна 76,67
125 ЗСР -18-1-zh Яременко Євгеній Миколайович 76,42
126 ЗСР -19-1-zh Черпіта Катерина Русланівна 76,29
127 ФТ-18-1-zh Чебера Ілля Русланович 76,00
128 ЗМН – 19-1-zh Муравейник Олександр Васильович 75,50
129 МН-18-1-zh Шишук Роман Ігорович 75,14
130 МН-19-1-zh Заболотний Віталій Іванович 74,88
131 ЗМН – 20-1-zh Вовк Артем Геннадійович 74,83
132 СР-19-1-zh Гонтар Аліна Сергіївна 74,75
133 ТУ-19-1-zh Шафаренко Василь Дмитрович 71,78
134 ФТ-19-1-zh Яроцький Дмитро Максимович 70,90
135 ЗСР -18-1-zh Марченко Микола Вікторович 65,14
136 ФТ-18-1-zh Волинець Дмитро Васильович 34,38
137 ФТ-18-1-zh Мацегора Антон Олександрович 9,75
138 ЗСР -20-1-zh Брох Дарина Володимирівна 0,00
139 ЗСР -20-1-zh Кирийчук Катерина Юріївна 0,00

Рейтинговий список здобувачів освіти за 2020-2021 н.р.