Рейтинг здобувачів освіти

 

Рейтинговий список здобувачів освіти
за ІІ семестр 2021-2022 н.р.
Житомирський економіко-гуманітарний інститут
Місце в рейтингу Група Форма навчання ПІП Рейтинговий бал
1 ФТ-18-1-zh денна Віслоцька В.В. 94,0
2 ТУ-19-1-zh денна Бугайчук О.О. 93,7
3 ЗМН-18-1-zh заочна Кирницька Д.В. 92,6
4 ЗМН-18-1-zh заочна Зандер С.В. 92,1
5 СР-21-1м-zh денна Алексієнко Л.І. 92,0
6 ФТ-18-1-zh заочна Дегтярьов Р.В. 91,5
7 ФТ-19-1-zh денна Кудряшова О.Г. 91,4
8 ФТ-19-1-zh денна Бацала В.Л. 91,3
9 ТУ-18-1-zh денна Виноградова В.В. 90,8
10 СР-19-1-zh денна Мартинюк А.В. 90,4
11 ФТ-18-1-zh денна Волинець О.А. 89,6
12 ФТ-18-1-zh денна Волинець М.В. 89,3
13 ФТ-19-1-zh денна Усач Д.В. 88,8
14 МН-19-1-zh денна Конончук А.Г. 88,5
15 ЗСР-20-1-zh заочна Гордейчук Л. В. 88,4
16 ФТ-18-1-zh денна Федорук К.В. 88,3
17 ФТ-21-1-zh денна Руда С.Ю. 87,8
18 ФТ-19-1-zh денна Шкуратівський В.В. 87,5
19 ЗМН-18-1-zh заочна Капушинська О.А. 87,3
20 ЗСР-19-1-zh заочна Черпіта К.Р. 87,2
21 ЗМН-18-1-zh заочна Зандер О.В. 87,1
22 ЗМН-20-1-zh заочна Космачова В.О. 87,1
23 ФТ-18-1-zh денна Микитюк Н.В. 87,1
24 ФТ-18-1-zh денна Морозюк О.В. 87,1
25 ФТ-19-1-zh денна Торгонський К.В. 87,1
26 ЗМН-19-1-zh заочна Богачук М.Г. 87,0
27 ЗМН-20-1-zh заочна Баженова Т.С. 87,0
28 ТУ-18-1-zh денна Сперкач В.О. 87,0
29 ФТ-18-1-zh денна Карчевська В.Є. 87,0
30 ФТ-18-1-zh денна Розум А.О. 87,0
31 ЗСР-19-1-zh заочна Кондратенко Н.П. 86,7
32 ФТ-18-1-zh денна Цимбала Т.В. 86,6
33 ФТ-19-1-zh денна Дзюба І.О. 86,6
34 ЗСР-20-1-zh заочна Радченко А.О. 86,5
35 ФТ-18-1-zh денна Коломійчук А.В. 86,5
36 ЗМН-19-1-zh заочна Стадник О.Б. 86,3
37 ЗМН-20-1-zh заочна Карпусь Д.І. 86,3
38 ФТ-18-1-zh денна Рогульчук С.Ф. 86,3
39 ЗМН-18-1-zh заочна Василенко Л.П. 86,0
40 ЗМН-19-1-zh заочна Столяр Н.А. 86,0
41 МН-18-1-zh денна Кривенко Д.С. 86,0
42 ТУ-18-1-zh денна Головень Т.М. 86,0
43 ФТ-18-1-zh денна Новікова І.І. 86,0
44 ЗСР-21-1-zh заочна Мороз Г.Л. 85,9
45 ЗМН-18-1-zh заочна Бочковський С.С. 85,8
46 ФТ-20-1-zh денна Космачова В. О. 85,7
47 ЗСР-18-1-zh заочна Зубро О.С. 85,6
48 ЗМН-20-1-zh заочна Дмитренко Я.А. 85,5
49 ЗМН-21-1-zh заочна Топоровський Ю.В. 85,5
50 МН-19-1-zh денна Семенюк А.Ю. 85,5
51 ЗСР-20-1-zh заочна Сергієнко Т.Ю. 85,3
52 ФТ-18-1-zh денна Ковальчук А.В. 85,3
53 ФТ-18-1-zh денна Мележик С.К 85,1
54 ЗСР-18-1-zh заочна Лупіч Ю.Ю. 85,0
55 ФТ-18-1-zh денна Рибас Р.В. 85,0
56 ФТ-19-1-zh денна Яроцький Д.М. 85,0
57 ЗМН-18-1-zh заочна Поліщук В.Ю. 84,8
58 ЗМН-18-1-zh заочна Ратіч Р.В. 84,8
59 ЗМН-19-1-zh заочна Ятленко А.В. 84,8
60 СР-21-1-zh денна Михальченко Є.О. 84,8
61 СР-21-1м-zh денна Шафранов А.І. 84,8
62 ЗСР-20-1-zh заочна Соболевська Є.О. 84,6
63 ФТ-19-1-zh денна Філімонов Я.О. 84,5
64 СР-19-1-zh денна Гонтар А.С. 84,3
65 ЗМН-19-1-zh заочна Куцим Ю.В. 84,2
66 ЗМН-20-1-zh заочна Торчук В.В. 84,2
67 ЗСР-19-1-zh заочна Заречна Л.В. 84,1
68 ЗСР-21-1-zh заочна Чумальчук В.В. 84,1
69 СР-19-1-zh денна Тимошенко Б.В. 83,9
70 ЗСР-20-1-zh заочна Мороз О.М 83,8
71 СР-18-1-zh денна Шевченко В.Л. 83,8
72 ЗМН-20-1-zh заочна Гренюк Н.Є 83,7
73 ЗМН-21-1-zh заочна Козаченко Г.С. 83,7
74 СР-21-1м-zh денна Сирота В.А. 83,6
75 ЗСР-18-1-zh заочна Заменська У.В. 83,5
76 ЗМН-21-1-zh заочна Орлянський В.П. 83,5
77 ФТ-19-1-zh денна Макарук О.В. 83,3
78 ЗСР-18-1-zh заочна Самойленко Д.А. 83,2
79 ЗСР-18-1-zh заочна Шевчук А.В. 83,2
80 ЗМН-20-1-zh заочна Мельник Т.М. 83,2
81 ЗСР-19-1-zh заочна Диняк Д.О. 83,2
82 ЗСР-18-1-zh заочна Баранівська Г.Л. 83,1
83 ЗМН-20-1-zh заочна Опанасюк О.П. 83,0
84 ЗСР-19-1-zh заочна Яременко В.В. 82,8
85 МН-19-1-zh денна Заболотний В.І. 82,7
86 МН-19-1-zh денна Фесюк Б. В. 82,7
87 ЗМН-20-1-zh заочна Степанушко О.І. 82,6
88 ФТ-18-1-zh денна Костюченко Є.Я. 82,6
89 ЗСР-18-1-zh заочна Яременко Є.М. 82,5
90 ЗМН-20-1-zh заочна Антоненко Т.Ф. 82,5
91 ЗМН-19-1-zh заочна Михальков Д.І. 82,3
92 ФТ-18-1-zh денна Чебера І.Р. 82,3
93 ЗМН-19-1-zh заочна Калінін Р.М. 82,0
94 ЗМН-21-1-zh заочна Пономаренко О.М. 82,0
95 ЗСР-19-1-zh заочна Гальченко Н.М. 82,0
96 ЗСР-19-1-zh заочна Дученко Л.В. 81,8
97 ЗМН-21-1-zh заочна Ваколюк С.А. 81,7
98 МН-18-1-zh денна Шишук Р.І. 81,6
99 ЗМН-21-1-zh заочна Каленський А.І. 81,5
100 ЗМН-19-1-zh заочна Калінін А.М. 81,3
101 ЗМН-19-1-zh заочна Муравейник О.В. 81,3
102 ЗМН-21-1-zh заочна Вигівська В.В. 81,2
103 ЗСР-19-1-zh заочна Мельниченко А.В. 81,0
104 ЗСР-20-1-zh заочна Федоровська А.О. 80,9
105 ЗМН-20-1-zh заочна Крилов С.М. 80,8
106 МН-19-1-zh денна Матвійчук В.В. 80,5
107 ЗМН-20-1-zh заочна Павлушин С.О. 80,3
108 СР-19-1-zh денна Ігнатенко О.В. 80,3
109 ЗМН-20-1-zh заочна Марцинкевич А.А. 80,0
110 ЗМН-21-1-zh заочна Закіров М.Р. 80,0
111 МН-20-1-zh денна Вовк А.Г 79,7
112 СР-18-1-zh денна Файчук С.С. 79,5
113 СР-21-1м-zh денна Луцак В.С. 79,4
114 ЗМН-20-1-zh заочна Кузьменко Р.С. 79,2
115 ЗМН-19-1-zh заочна Звездін Р.В. 78,7
116 МН-19-1-zh денна Рибак Р.О. 78,7
117 СР-21-1м-zh денна Гончарук І.І. 78,4
118 ЗСР-20-1-zh заочна Кирийчук К.Ю. 78,1
119 МН-19-1-zh денна Барсук В.С. 78,0
120 ФТ-19-1-zh денна Грибівська Ю.І. 77,8
121 ФТ-18-1-zh денна Волинець Д.В. 76,1
122 ЗМН-20-1-zh заочна Богачук М.В. 75,2
123 ФТ-19-1-zh денна Кравчук І.О. 73,8
124 ФТ-18-1-zh денна Когунь А.М. 73,6
125 ТУ-19-1-zh денна Шафаренко В.Д. 73,2
126 ЗСР-18-1-zh заочна Марченко М.В. 70,8
127 ФТ-19-1-zh денна Тімошик Д.О. 64,1
128 ФТ-19-1-zh денна Білоконь Г.М. 61,3
129 ФТ-19-1-zh денна Левченко О.І. 60,1
130 ЗМН-21-1-zh заочна Мосейчук О.О. 0,0

 

Рейтиговий список здобувачів освіти
за І семестр 2021-2022 н.р.
Відокремленого структурного підрозділу закладу вищої освіти “Відкритий міжнародний університет розвитку людини “Україна” Житомирський економіко-гуманітарний інститут
Рейтингова позиція Найменування групи ПІБ здобувача освіти Рейтинговий бал
1 СР-20-1м-zh Смірнова Ірина Володимирівна 94,00
2 ТУ-18-1-zh Виноградова Вікторія Віталіївна 93,86
3 ФТ-19-1-zh Бацала Вікторія Леонідівна 92,00
4 СР-21-1м-zh Алексієнко Лариса Іванівна 91,50
5 ФТ-19-1-zh Грибівська Юлія Іванівна 90,90
6 ФТ-19-1-zh Кравчук Ірина Олександрівна 89,80
7 СР-19-1-zh Мартинюк Анастасія Вадимівна 89,75
8 ТУ-19-1-zh Бугайчук Ольга Олександрівна 89,44
9 СР-21-1м-zh Шафранов Андрій Ігорович 89,38
10 СР-20-1м-zh Смолкін Сергій Миколайович 89,20
11 ЗСР -20-1-zh Гордейчук Людмила Володимирівна 89,17
12 ФТ-18-1-zh Дегтярьов Руслан Володимирович 89,11
13 ФТ-18-1-zh Волинець Олександра Андріївна 88,22
14 ФТ-20-1-zh Космачова Валерія Олександрівна 88,20
15 СР-20-1м-zh Філоненко Катерина Вікторівна 88,00
16 ЗСР -20-1-zh Мороз Олена Михайлівна 88,00
17 ФТ-19-1-zh Дзюба Ірина Олександрівна 87,90
18 ФТ-18-1-zh Федорук Катерина Валеріївна 87,78
19 ФТ-19-1-zh Шкуратівський Віктор Вікторович 87,60
20 СР-21-1-zh Михальченко Євгеній Олександрович 87,10
21 ФТ-21-1-zh Руда Софія Юріївна 87,00
22 ФТ-19-1-zh Кудряшова Олена Григорівна 87,00
23 ФТ-19-1-zh Усач Дмитро Вадимович 87,00
24 ЗСР -19-1-zh Кондратенко Надія Петрівна 87,00
25 ЗМН – 18-1-zh Зандер Світлана Вікторівна 87,00
26 ФТ-18-1-zh Віслоцька Валентина Віталіївна 86,56
27 ЗМН – 18-1-zh Бочковський Сергій Станіславович 86,50
28 СР-20-1м-zh Ковальчук Артем Анатолійович 86,40
29 ЗМН – 21-1-zh Вигівська Вероніка Віталіївна 86,25
30 ЗМН – 21-1-zh Козаченко Галина Сергіївна 86,25
31 ЗМН – 21-1-zh Пономаренко Оксана Миколаївна 86,25
32 ЗМН – 18-1-zh Кирницька Діана Валеріївна 86,25
33 ФТ-18-1-zh Назаркевич  Ольга Василівна 86,22
34 ЗСР -20-1-zh Радченко Алла Олександрівна 86,17
35 ЗМН – 20-1-zh Марцинкевич Анастасія Андріївна 86,17
36 ФТ-18-1-zh Рогульчик Світлана Федорівна 85,78
37 МН-18-1-zh Кривенко Денис Сергійович 85,67
38 СР-20-1м-zh Ярмолицький Юрій Францович 85,60
39 СР-18-1-zh Шевченко Вікторія Леонідівна 85,57
40 ФТ-18-1-zh Микитюк Наталія Володимирівна 85,56
41 ФТ-18-1-zh Волинець Марина Валентинівна 85,33
42 ЗМН – 20-1-zh Антоненко Тетяна Федорівна 85,17
43 ЗСР -18-1-zh Зубро Олексій Станіславович 85,14
44 ЗСР -18-1-zh Самойленко Діана Андріївна 85,14
45 ФТ-18-1-zh Новікова Інга Ігорівна 85,00
46 СР-21-1м-zh Сирота Вікторія Андріївна 84,88
47 ФТ-18-1-zh Костюченко Євген Ярославович 84,78
48 ЗМН – 21-1-zh Мосейчук Олена Олександрівна 84,50
49 ЗМН – 21-1-zh Топоровський Юрій Володимирович 84,50
50 ЗМН – 19-1-zh Столяр Наталія Анатоліївна 84,50
51 ЗМН – 18-1-zh Капушинська Ольга Анатоліївна 84,50
52 ЗМН – 19-1-zh Стадник Орися Борисівна 84,37
53 ФТ-18-1-zh Цимбала Тетяна Володимирівна 84,33
54 ЗМН – 20-1-zh Дмитренко Ярослав Анатолійович 84,33
55 ЗМН – 20-1-zh Космачова Валерія Олександрівна 84,33
56 ЗМН – 20-1-zh Мельник Тетяна Миколаївна 84,33
57 СР-21-1м-zh Луцак Владислав Сергійович 84,13
58 МН-19-1-zh Притуляк Вікторія Станіславівна 84,13
59 МН-19-1-zh Фесюк Богдан Володимирович 84,13
60 ЗСР -21-1-zh Мороз Галина Леонідівна 84,00
61 ЗМН – 19-1-zh Куцим Юлія Василівна 83,88
62 МН-19-1-zh Конончук Аліна Геннадіївна 83,50
63 ФТ-18-1-zh Карчевська Валерія Євгенівна 83,44
64 ЗМН – 19-1-zh Калінін Артем Михайлович 83,25
65 ФТ-19-1-zh Макарук Олександра Вікторівна 83,20
66 СР-20-1м-zh Станіславський Юрій Валерійович 83,20
67 ФТ-18-1-zh Рибас Руслан Володимирович 83,11
68 СР-21-1м-zh Гончарук Іван Ігорович 83,00
69 ЗСР -18-1-zh Баранівська Галина Леонідівна 83,00
70 СР-18-1-zh Файчук Софія Сергіївна 82,86
71 ЗСР -19-1-zh Яременко Вадим Володимирович 82,71
72 ЗСР -18-1-zh Шевчук Альона Валеріївна 82,71
73 ЗСР -19-1-zh Заречна Лілія Володимирівна 82,57
74 СР-19-1-zh Тимошенко Богдан Володимирович 82,50
75 ЗМН – 20-1-zh Опанасюк Олексій Петрович 82,50
76 ЗМН – 20-1-zh Баженова Тетяна Сергіївна 82,33
77 ЗСР -19-1-zh Диняк Дар’я Олександрівна 82,29
78 ЗМН – 21-1-zh Ваколюк Сергій Анатолійович 82,25
79 ЗМН – 20-1-zh Гренюк Наталія Євгеніївна 82,17
80 ЗМН – 20-1-zh Кузьменко Роман Сергійович 82,17
81 ЗСР -18-1-zh Лупіч Юлія Юріївна 82,14
82 ЗМН – 20-1-zh Павлушин Сергій Олегович 81,83
83 ЗМН – 20-1-zh Степанушко Олеся Ігорівна 81,83
84 МН-19-1-zh Рибак Роман Олександрович 81,75
85 ФТ-18-1-zh Ковальчук Анна Володимирівна 81,56
86 МН-19-1-zh Барсук Василь Сергійович 81,38
87 ЗМН – 19-1-zh Калінін Руслан Михайлович 81,25
88 ЗСР -21-1-zh Чумальчук Вадим Васильович 81,13
89 ЗМН – 19-1-zh Михальков Дмитро Ігорович 80,88
90 ЗМН – 19-1-zh Ятленко Андрій Віталійович 80,87
91 ЗМН – 18-1-zh Зандер Олександр Валерійович 80,67
92 ЗМН – 21-1-zh Закіров Микола Рафаїлович 80,50
93 ЗМН – 21-1-zh Орлянський Валерій Петрович 80,50
94 ЗМН – 18-1-zh Поліщук В`ячеслав Юрійович 80,50
95 МН-19-1-zh Семенюк Анастасія Юріївна 80,25
96 ФТ-18-1-zh Розум Антоніна Олегівна 80,22
97 ЗМН – 20-1-zh Торчук Володимир Володимирович 80,00
98 ЗМН – 18-1-zh Василенко Людмила Петрівна 80,00
99 ЗСР -19-1-zh Мельниченко Антоніна Вікторівна 79,86
100 ФТ-18-1-zh Когунь Ангеліна Миколаївна 79,78
101 МН-19-1-zh Матвійчук Вадим Васильович 79,75
102 ФТ-18-1-zh Коломійчук Ангеліна Вікторівна 79,67
103 ЗМН – 21-1-zh Каленський Анатолій Іванович 79,63
104 ЗМН – 18-1-zh Ратіч Руслан Володимирович 79,63
105 ЗМН – 20-1-zh Карпусь Діана Іванівна 79,50
106 ЗСР -19-1-zh Гальченко Наталія Миколаївна 79,43
107 ЗСР -19-1-zh Дученко Людмила Василівна 79,43
108 ФТ-19-1-zh Торгонський Костянтин Вікторович 79,40
109 СР-19-1-zh Ігнатенко Олександр Володимирович 79,38
110 ЗМН – 19-1-zh Богачук Маргарита Григорівна 79,13
111 ФТ-19-1-zh Левченко Олена Іванівна 79,10
112 ЗСР -18-1-zh Заменська Уляна Василівна 78,85
113 ФТ-19-1-zh Тімошик Дмитро Олександрович 78,80
114 ЗМН – 20-1-zh Богачук Марія Василівна 78,67
115 ТУ-18-1-zh Сперкач Вікторія Олександрівна 78,57
116 ФТ-19-1-zh Філімонов Ярослав Олегович 78,40
117 ФТ-18-1-zh Мележик Світлана Костянтинівна 78,33
118 ЗМН – 19-1-zh Звездін Руслан Вікторович 78,28
119 ЗСР -20-1-zh Сергієнко Тетяна Юріївна 78,00
120 ЗСР -20-1-zh Федоровська Анна Олександрівна 78,00
121 ТУ-18-1-zh Гайдай Тетяна Миколаївна 77,29
122 ЗМН – 20-1-zh Крилов Сергій Михайлович 77,17
123 ФТ-19-1-zh Білоконь Галина Миколаївна 77,10
124 ЗСР -20-1-zh Соболевська Єлізавета Олегівна 76,67
125 ЗСР -18-1-zh Яременко Євгеній Миколайович 76,42
126 ЗСР -19-1-zh Черпіта Катерина Русланівна 76,29
127 ФТ-18-1-zh Чебера Ілля Русланович 76,00
128 ЗМН – 19-1-zh Муравейник Олександр Васильович 75,50
129 МН-18-1-zh Шишук Роман Ігорович 75,14
130 МН-19-1-zh Заболотний Віталій Іванович 74,88
131 ЗМН – 20-1-zh Вовк Артем Геннадійович 74,83
132 СР-19-1-zh Гонтар Аліна Сергіївна 74,75
133 ТУ-19-1-zh Шафаренко Василь Дмитрович 71,78
134 ФТ-19-1-zh Яроцький Дмитро Максимович 70,90
135 ЗСР -18-1-zh Марченко Микола Вікторович 65,14
136 ФТ-18-1-zh Волинець Дмитро Васильович 34,38
137 ФТ-18-1-zh Мацегора Антон Олександрович 9,75
138 ЗСР -20-1-zh Брох Дарина Володимирівна 0,00
139 ЗСР -20-1-zh Кирийчук Катерина Юріївна 0,00

Рейтинговий список здобувачів освіти за 2020-2021 н.р.