Матеріально-технічна база

Здобувачі вищої освіти у процесі навчання користуються матеріально-технічною базою, методичним і науковим забезпеченням. На базі інституту створено спеціалізовані аудиторії: аудиторію іноземної мови, аудиторію соціально-економічних дисциплін, аудиторію менеджменту.

Спеціалізована аудиторія менеджменту

Спеціалізована аудиторія соціально-економічних дисциплін

Спеціалізована аудиторія іноземної мови

Важливу роль в освітньому процесі відіграє інформаційне забезпечення, а також використання комп’ютерних технологій. В інституті функціонує два комп’ютерних класи загальною площею 56 кв. м із загальною кількістю комп’ютерних робочих місць 30.

Для здобувачів освіти передбачено спеціально обладнаний пункт харчування, де можна зберігати їжу в холодильнику, розігріти її у мікрохвильовій пічці, поспілкуватися з товаришами за чаюванням, подивитися телевізор. Також укладений договір із ФОП Черняк О.С. щодо послуг з доставки їжі. Загальна площа пункту харчування – 20,4 кв. м.

В інституті є медичний пункт площею 18,9 кв. м.

 

Для фізичного і культурного розвитку є спортивна зала загальною площею 66 кв. м., обладнана душовими кабінами, спортивний майданчик, діють спортивні секції, зокрема, секція настільного тенісу та секція веслування на човнах «Драгонбот».

 

В інституті є актова зала площею 129,0 кв. м, де здобувачі вищої освіти готують святкові виступи, весело проводять дозвілля.

У конференц-залі площею 29,9 кв. м проводяться круглі столи, вебінари, селектори тощо.