Рейтинг здобувачів вищої освіти за 2020-2021 н.р.

Рейтиговий список здобувачів освіти
за І семестр 2020-2021 н.р.
Відокремленого структурного підрозділу закладу вищої освіти “Відкритий міжнародний університет розвитку людини “Україна” Житомирський економіко-гуманітарний інститут
Рейтингова позиція Найменування групи ПІБ здобувача освіти Рейтинговий бал
1 ЗСР-17-2 Зубрицька Світлана Миколаївна 93,96
2 СР-20-1м Ковальчук Артем Анатолійович 92,50
3 ТУ-19-1 Бугайчук Ольга Олександрівна 92,11
4 ЗСР-17-2 Шульга Лідія Володимирівна 91,89
5 ЗСР-17-2 Пирогова Олена Дмитрівна 91,89
6 СР-20-1м Смірнова Ірина Володимирівна 91,56
7 ЗМН-17-1 Денисенко Наталія Вікторівна 91,44
8 ЗФТ-18-1 Волинець Марина Валентинівна 91,13
9 ФТ-17-1 Заєць Юлія Вадимівна 91,11
10 СР-19-1м Панішкевич  Аміна Абдурахмонівна 91,00
11 СР-19-1м Ярмолицька Світлана Володимирівна 91,00
12 ЗМН-18-1 Зандер Світлана Вікторівна 90,90
13 ФТ-19-1 Бацала Вікторія Леонідівна 90,80
14 ФТ-19-1 Шкуратівський Віктор Вікторович 90,73
15 СР-20-1м Смолкін Сергій Миколайович 90,71
16 СР-19-1м Наумович Олена Вікторівна 90,70
17 ЗМН-18-1 Кирницька Діана Валеріївна 90,70
18 ЗМН-19-1 Куцим Юлія Василівна 90,63
19 СР-19-1м Консевич Аліна Володимирівна 90,30
20 СР-19-1м Марчук Надія Сергіївна 90,30
21 СР-19-1м Хрипта Єгор Ігорович 90,30
22 ФТ-18-1 Віслоцька Валентина Віталіївна 90,25
23 ФТ-18-1 Осіпова Олександра Андріївна 90,25
24 СР-19-1 Мартинюк Анастасія Вадимівна 90,22
25 ЗСР-20-1 Мороз Олена Михайлівна 90,22
26 ФТ-19-1 Дзюба Ірина Олександрівна 90,10
27 СР-19-1м Колесников Олег Сергійович 90,00
28 ЗФТ-17-1 Юр Валерій Валентинович 89,88
29 ЗФТ-17-2 Вержанська Валентина Василівна 89,78
30 СР-20-1м Станіславський Юрій Валерійович 89,67
31 СР-19-1м Грищенко Марія Сергіївна 89,67
32 ФТ-20 -М Кузова Лілія Юріївна 89,40
33 ЗСР-17-2 Шепетчук Раїса Іванівна 89,23
34 ФТ-19-1 Кудряшова Олена Григорівна 89,20
35 ЗФТ-17-2 Ніткина Надія Михайлівна 89,11
36 ЗФТ-17-2 Хмельовська Ганна Василівна 89,09
37 ЗФТ-17-2 Венгловська Юлія Володимирівна 89,02
38 СР-19-1м Крепель Наталія Анатоліївна 89,00
39 ФТ-19-1 Усач Дмитро Вадимович 88,90
40 ФТ-18-1 Карчевська Валерія Євгенівна 88,88
41 ЗСР-19-1 Дученко Людмила Василівна 88,67
42 ЗФТ-18-1 Дегтярьов Руслан Володимирович 88,63
43 ЗФТ-17-2 Капустюк Валентина Василівна 88,60
44 СР-20-1м Філоненко Катерина Вікторівна 88,40
45 ТУ-17-1 Борейко Дар’я Володимирівна 88,00
46 СР-20-1м Ярмолицький Юрій Францович 88,00
47 ЗСР-18-1 Зубро Олексій Станіславович 87,86
48 ЗСР-17-2 Барсук Тетяна Броніславівна 87,77
49 ЗФТ-17-1 Роговський Віктор Вікторович 87,75
50 ФТ-18-1 Рогульчик Світлана Федорівна 87,63
51 МН-18-1 Шишук Роман Ігорович 87,50
52 ЗФТ-17-2 Левковець Олена Дмитрівна 87,40
53 ЗФТ-17-2 Соколюк Олег Олександрович 87,40
54 СР-19-1м Кукса Наталія Володимирівна 87,30
55 ЗФТ-18-1 Федорук Катерина Валеріївна 87,25
56 ЗФТ-17-2 Чорна Тетяна Петрівна 87,18
57 ЗФТ-17-1 Піскорська Галина Іванівна 87,13
58 ЗФТ-17-1 Ванат Володимир Андрійович 87,00
59 ЗСР-17-2 Ошкіна Юлія Василівна 86,83
60 ЗСР-17-2 Сіленко Тетяна Анатоліївна 86,83
61 ФТ-19-1 Яроцький Дмитро Максимович 86,80
62 ФТ-18-1 Розум Антоніна Олегівна 86,63
63 ФТ-17-1 Шпаков Дмитрій Сергійович 86,33
64 ЗСР-17-2 Джунь Аліна Олегівна 86,23
65 ЗСР-18-1 Баранівська Галина Леонідівна 86,20
66 ЗМН-18-1 Бочковський Сергій Станіславович 86,20
67 ЗСР-17-2 Вакуленко Олена Адольфівна 86,13
68 ЗМН-18-1 Зандер Олександр Валерійович 86,00
69 ФТ-18-1 Мацегора Антон Олександрович 85,88
70 ФТ-18-1 Микитюк Наталія Володимирівна 85,75
71 ФТ-18-1 Цимбала Тетяна Володимирівна 85,75
72 МН-20-1 Пальма Сергій Олексійович 85,70
73 МН-19-1 Матвійчук Вадим Васильович 85,67
74 ЗСР-17-1 Бондаренко Оксана Анатоліївна 85,67
75 ЗСР-17-2 Репецька Валентина Володимирівна 85,64
76 ФТ-18-1 Рибас Руслан Володимирович 85,63
77 ФТ-18-1 Волинець Дмитро Васильович 85,50
78 ЗСР-19-1 Заречна Лілія Володимирівна 85,40
79 ЗСР-19-1 Кондратенко Надія Петрівна 85,38
80 СР-19-1м Лагода Сергій Павлович 85,30
81 ЗМН-18-1 Поліщук В`ячеслав Юрійович 85,20
82 МН-19-1 Конончук Аліна Геннадіївна 85,11
83 ФТ-19-1 Грибівська Юлія Іванівна 85,00
84 ЗМН-19-1 Стадник Орися  Борисівна 85,00
85 ЗСР-18-1 Шевчук Альона Валеріївна 85,00
86 ЗФТ-18-1 Костюченко Євген Ярославович 85,00
87 ЗСР-18-1 Шевчук Альона Валеріївна 85,00
88 ЗСР-17-2 Тищенко Олена Миколаївна 84,98
89 ЗСР-19-1 Мельниченко Антоніна Вікторівна 84,80
90 СР-19-1м Макаров Дмитро Сергійович 84,70
91 ЗМН-19-1 Ятленко Андрій Віталійович 84,50
92 ФТ-18-1 Бушмакіна Світлана Костянтинівна 84,38
93 ЗСР-18-1 Самойленко Діана Андріївна 84,25
94 ЗМН-19-1 Богачук Маргарита Григорівна 84,11
95 СР-19-1м Бухольський Анатолій Георгійович 84,00
96 ФТ-18-1 Коломійчук Ангеліна Вікторівна 84,00
97 СР-19-1м Мельник Ірина Феліксовна 84,00
98 ЗМН-18-1 Василенко Людмила Петрівна 83,67
99 ФТ-18-1 Новікова Інга Ігорівна 83,63
100 ФТ-17-1 Грицик Оксана Русланівна 83,56
101 МН-19-1 Притуляк Вікторія Станіславівна 83,56
102 ЗФТ-17-1 Пузікова Катерина Олександрівна 83,50
103 СР-18-1 Шевченко Вікторія Леонідівна 83,22
104 ТУ-18-1 Сперкач Вікторія Олександрівна 83,22
105 ТУ-18-1 Виноградова Вікторія Віталіївна 83,11
106 СР-19-1м Рихліцький Юрій Віталійович 83,00
107 ЗМН-17-1 Матківська Юлія Ігорівна 83,00
108 ЗФТ-17-2 Оберняк Олександр Михайлович 83,00
109 ФТ-19-1 Макарук Олександра Вікторівна 82,91
110 ФТ-18-1 Назаркевич Ольга Василівна 82,88
111 ФТ-18-1 Чебера Ілля Русланович 82,88
112 ФТ-19-1 Тімошик Дмитро Олександрович 82,80
113 ЗФТ-17-2 Лисюк Ольга Миколаївна 82,75
114 ЗСР-20-1 Федоровська Анна Олександрівна 82,67
115 ЗСР-19-1 Яременко Вадим Володимирович 82,63
116 СР-19-1 Тимошенко Богдан Володимирович 82,56
117 ЗМН-17-1 Луговий Віталій Андрійович 82,56
118 ЗМН-17-1 Собченко Катерина Борисівна 82,56
119 ФТ-19-1 Кравчук Ірина Олександрівна 82,50
120 ФТ-19-1 Торгонський Костянтин Вікторович 82,50
121 ЗСР-18-1 Лупіч Юлія Юріївна 82,13
122 ЗМН-19-1 Калінін Артем Михайлович 82,11
123 ФТ-18-1 Ковальчук Анна Володимирівна 82,00
124 ЗМН-17-1 Грабіна Дарія Володимирівна 82,00
125 ЗМН-20-1 Крильо Ангеліна Василівна 82,00
126 СР-19-1 Гонтар Аліна Сергіївна 81,89
127 ЗСР-17-1 Гук Анна Юріївна 81,83
128 ТУ-18-1 Головень Тетяна Миколаївна 81,78
129 ЗСР-20-1 Брох Дарина Володимирівна 81,56
130 ЗСР-19-1 Гальченко Наталія Миколаївна 81,56
131 ФТ-19-1 Левченко Олена Іванівна 81,50
132 ФТ-17-1 Гончарук Іван Ігорович 81,44
133 ЗСР-20-1 Соболевська Єлізавета Олегівна 81,44
134 ЗМН-19-1 Столяр Наталія Анатоліївна 81,40
135 ЗМН-19-1 Калінін Руслан Михайлович 81,33
136 ЗСР-19-1 Диняк Дар’я Олександрівна 81,00
137 ЗМН-19-1 Михальков Дмитро Ігорович 81,00
138 ЗМН-18-1 Капушинська Ольга Анатоліївна 80,90
139 ЗМН-17-1 Фесенко Віталій Володимирович 80,78
140 МН-19-1 Семенюк Анастасія Юріївна 80,56
141 ФТ-19-1 Філімонов Ярослав Олегович 80,50
142 ЗМН-18-1 Ратіч Руслан Володимирович 80,22
143 ЗСР-18-1 Машталяр Уляна Василівна 80,13
144 ЗМН-17-1 Оліфер Наталія Романівна 79,89
145 ЗМН-19-1 Рибак Роман Олександрович 79,88
146 ЗМН-19-1 Звездін Руслан Вікторович 79,88
147 ФТ-18-1 Когунь Ангеліна Миколаївна 79,38
148 МН-19-1 Заболотний Віталій Іванович 79,11
149 ЗМН-19-1 Муравейник Олександр Васильович 79,00
150 МН-18-1 Кривенко Денис Сергійович 78,70
151 СР-18-1 Файчук Софія Сергіївна 78,63
152 ЗСР-19-1 Черпіта Катерина Русланівна 77,89
153 ЗМН-17-1 Губерт Артур Сергійович 77,75
154 ЗМН-17-1 Лінова Анжела Анатоліївна 77,44
155 СР-19-1 Ігнатенко Олександр Володимирович 76,89
156 ТУ-19-1 Шафаренко Василь Дмитрович 76,78
157 ЗФТ-17-2 Бєльський Ігор Олександрович 75,50
158 ЗМН-17-1 Шокун Владислав Олегович 75,44
159 ФТ-19-1 Білоконь Галина Миколаївна 75,40
160 ЗСР-18-1 Яременко Євгеній Миколайович 73,88
161 ЗСР-18-1 Марченко Микола Вікторович 73,40
162 ЗСР-18-1 Громська Наталія Анатоліївна 73,20
163 ЗСР-19-1 Горецький Павло Ігорович 70,56
164 ЗМН-19-1 Нечитайло Анастасія Геннадіївна 69,78
165 ЗМН-19-1 Заріцький Богдан Сергійович 67,33
166 ЗФТ-18-1 Левківська Ольга Петрівна 51,75
167 ФТ-18-1 Ольденбург Валерія Віталіївна 0,00
168 ЗФТ-18-1 Гаврилюк Аліна Леонідівна 0,00
169 ЗМН-20-1 Павленко Олександр Олександрович 0,00

 

Рейтиговий список здобувачів освіти
за ІІ семестр 2020-2021 н.р.
Відокремленого структурного підрозділу закладу вищої освіти “Відкритий міжнародний університет розвитку людини “Україна” Житомирський економіко-гуманітарний інститут

Рейтингова позиція Найменування групи ПІБ здобувача освіти Рейтинговий бал
1 ТУ-19-1 Бугайчук Ольга Олександрівна 95,09
3 СР-20-1м Смірнова Ірина Володимирівна 92,98
7 ФТ-19-1 Бацала Вікторія Леонідівна 92,10
2 ЗСР-17-2 Зубрицька Світлана Миколаївна 92,00
4 ЗСР-17-2 Шульга Лідія Володимирівна 92,00
6 СР-19-1м Панішкевич Аміна Абдурахмонівна 92,00
10 СР-19-1м Колесников Олег Сергійович 92,00
5 ЗМН-17-1 Денисенко Наталія Вікторівна 91,66
11 ФТ-18-1 Осіпова Олександра Андріївна 91,58
9 СР-19-1м Ярмолицька Світлана Володимирівна 91,30
8 ФТ-17-1 Заєць Юлія Вадимівна 91,00
7 ЗСР-17-2 Пирогова Олена Дмитрівна 91,00
13 СР-19-1м Консевич Аліна Володимирівна 91,00
47 ТУ-18-1 Виноградова Вікторія Віталіївна 90,70
12 ЗМН-18-1 Зандер Світлана Вікторівна 90,46
14 ЗМН-18-1 Кирницька Діана Валеріївна 90,37
15 ФТ-19-1 Шкуратівський Віктор Вікторович 90,00
18 СР-19-1м Грищенко Марія Сергіївна 90,00
22 ЗФТ-17-2 Венгловська Юлія Володимирівна 90,00
17 СР-19-1м Марчук Надія Сергіївна 89,89
16 СР-19-1м Наумович Олена Вікторівна 89,80
23 СР-19-1м Крепель Наталія Анатоліївна 89,80
39 ЗСР-19-1 Кондратенко Надія Петрівна 89,51
27 ЗФТ-18-1 Дегтярьов Руслан Володимирович 89,40
20 ФТ-18-1 Віслоцька Валентина Віталіївна 89,17
19 ЗМН-19-1 Куцим Юлія Василівна 89,00
26 ФТ-19-1 Кудряшова Олена Григорівна 89,00
21 ЗФТ-18-1 Волинець Марина Валентинівна 89,48
28 ЗСР-17-2 Шепетчук Раїса Іванівна 88,75
29 СР-20-1м Станіславський Юрій Валерійович 88,36
36 ЗФТ-17-2 Соколюк Олег Олександрович 88,40
24 СР-19-1 Мартинюк Анастасія Вадимівна 88,20
25 ФТ-19-1 Дзюба Ірина Олександрівна 88,20
30 ЗФТ-17-2 Ніткина Надія Михайлівна 88,00
31 ЗФТ-17-2 Хмельовська Ганна Василівна 88,00
37 ЗСР-17-2 Барсук Тетяна Броніславівна 88,00
46 ЗСР-17-2 Вакуленко Олена Адольфівна 88,00
34 ЗФТ-17-2 Капустюк Валентина Василівна 87,90
38 ЗСР-18-1 Зубро Олексій Станіславович 87,84
33 ФТ-19-1 Усач Дмитро Вадимович 87,70
41 ФТ-18-1 Рогульчик Світлана Федорівна 87,63
43 ЗФТ-18-1 Федорук Катерина Валеріївна 87,63
32 ЗФТ-17-2 Вержанська Валентина Василівна 87,00
44 ЗФТ-17-2 Левковець Олена Дмитрівна 87,00
45 ЗФТ-17-2 Чорна Тетяна Петрівна 87,00
49 ЗСР-17-2 Ошкіна Юлія Василівна 87,00
59 СР-19-1м Лагода Сергій Павлович 87,00
35 СР-20-1м Смолкін Сергій Миколайович 86,91
83 ФТ-19-1 Кравчук Ірина Олександрівна 86,80
55 ЗСР-17-2 Репецька Валентина Володимирівна 86,75
61 ЗМН-18-1 Поліщук В`ячеслав Юрійович 86,29
80 ТУ-18-1 Сперкач Вікторія Олександрівна 86,50
58 ФТ-17-1 Шпаков Дмитрій Сергійович 85,94
66 ЗМН-19-1 Стадник Орися Борисівна 86,42
48 ЗФТ-17-1 Роговський Віктор Вікторович 86,29
51 СР-19-1м Кукса Наталія Володимирівна 86,00
53 ЗСР-17-2 Сіленко Тетяна Анатоліївна 86,00
86 ЗФТ-17-2 Оберняк Олександр Михайлович 86,00
108 МН-18-1 Кривенко Денис Сергійович 86,00
50 СР-20-1м Ярмолицький Юрій Францович 82,55
68 ЗСР-17-1 Бондаренко Оксана Анатоліївна 86,42
75 СР-19-1м Макаров Дмитро Сергійович 85,62
74 МН-19-1 Конончук Аліна Геннадіївна 85,56
42 ЗФТ-17-1 Юр Валерій Валентинович 85,78
67 ФТ-18-1 Микитюк Наталія Володимирівна 85,50
81 ЗМН-19-1 Богачук Маргарита Григорівна 85,50
72 МН-20-1 Пальма Сергій Олексійович 85,44
65 ЗСР-17-2 Джунь Аліна Олегівна 85,25
63 ЗФТ-17-1 Піскорська Галина Іванівна 85,56
71 ФТ-18-1 Цимбала Тетяна Володимирівна 85,17
76 СР-18-1 Шевченко Вікторія Леонідівна 85,13
62 ЗФТ-17-1 Ванат Володимир Андрійович 85,44
40 СР-19-1м Хрипта Єгор Ігорович 85,00
86 СР-19-1м Бухольський Анатолій Георгійович 85,00
87 ЗМН-18-1 Василенко Людмила Петрівна 85,16
78 ЗСР-17-2 Тищенко Олена Миколаївна 84,92
57 МН-18-1 Шишук Роман Ігорович 84,88
102 ЗМН-18-1 Капушинська Ольга Анатоліївна 84,95
73 ЗСР-19-1 Дученко Людмила Василівна 85,20
95 ЗМН-17-1 Собченко Катерина Борисівна 84,67
54 ТУ-17-1 Борейко Дар’я Володимирівна 84,57
104 ЗМН-19-1 Столяр Наталія Анатоліївна 84,50
69 МН-19-1 Матвійчук Вадим Васильович 84,44
98 ЗМН-17-1 Луговий Віталій Андрійович 84,33
101 ЗМН-17-1 Грабіна Дарія Володимирівна 84,33
90 ФТ-18-1 Коломійчук Ангеліна Вікторівна 84,25
110 ЗМН-18-1 Ратіч Руслан Володимирович 84,50
97 СР-19-1м Рихліцький Юрій Віталійович 84,00
99 ЗФТ-17-2 Лисюк Ольга Миколаївна 84,00
103 ЗМН-20-1 Крильо Ангеліна Василівна 84,00
82 ЗМН-18-1 Зандер Олександр Валерійович 84,13
114 ЗСР-19-1 Диняк Дар’я Олександрівна 84,04
85 ЗСР-18-1 Баранівська Галина Леонідівна 83,98
94 ЗСР-18-1 Самойленко Діана Андріївна 83,10
89 ЗСР-19-1 Заречна Лілія Володимирівна 84,43
70 СР-20-1м Ковальчук Артем Анатолійович 83,16
84 ФТ-18-1 Рибас Руслан Володимирович 83,42
93 ЗСР-18-1 Шевчук Альона Валеріївна 83,71
94 ЗСР-19-1 Яременко Вадим Володимирович 83,50
77 ФТ-19-1 Яроцький Дмитро Максимович 83,20
129 ЗМН-17-1 Лінова Анжела Анатоліївна 83,17
100 ФТ-17-1 Грицик Оксана Русланівна 83,45
79 ЗМН-19-1 Ятленко Андрій Віталійович 83,38
96 ЗФТ-17-1 Пузікова Катерина Олександрівна 83,36
97 СР-19-1м Мельник Ірина Феліксовна 83,00
116 ЗМН-19-1 Звездін Руслан Вікторович 83,00
127 ЗСР-19-1 Черпіта Катерина Русланівна 84,67
101 МН-19-1 Притуляк Вікторія Станіславівна 82,78
105 ФТ-18-1 Назаркевич Ольга Василівна 82,75
64 ФТ-18-1 Карчевська Валерія Євгенівна 82,67
91 ФТ-18-1 Волинець Дмитро Васильович 82,58
52 СР-20-1м Філоненко Катерина Вікторівна 82,48
119 МН-19-1 Рибак Роман Олександрович 82,50
60 ЗСР-20-1 Мороз Олена Михайлівна 82,34
113 ЗСР-19-1 Гальченко Наталія Миколаївна 83,96
136 СР-19-1 Ігнатенко Олександр Володимирович 82,10
97 ФТ-19-1 Грибівська Юлія Іванівна 82,00
115 ЗМН-19-1 Калінін Руслан Михайлович 82,00
113 ЗСР-20-1 Соболевська Єлізавета Олегівна 81,84
112 ФТ-18-1 Ковальчук Анна Володимирівна 81,83
109 ЗМН-17-1 Матківська Юлія Ігорівна 81,67
92 ФТ-18-1 Розум Антоніна Олегівна 81,33
107 ФТ-18-1 Новікова Інга Ігорівна 81,33
133 ЗМН-19-1 Муравейник Олександр Васильович 81,25
106 ЗФТ-18-1 Костюченко Євген Ярославович 81,19
111 ЗСР-19-1 Мельниченко Антоніна Вікторівна 81,13
117 ТУ-18-1 Головень Тетяна Миколаївна 80,90
88 ЗМН-18-1 Бочковський Сергій Станіславович 76,79
134 ЗМН-17-1 Оліфер Наталія Романівна 80,33
124 ЗСР-17-1 Гук Анна Юріївна 79,85
130 ФТ-17-1 Гончарук Іван Ігорович 80,70
122 ЗМН-19-1 Калінін Артем Михайлович 80,00
128 ЗМН-19-1 Михальков Дмитро Ігорович 80,00
141 ЗФТ-17-2 Бєльський Ігор Олександрович 80,00
118 СР-19-1 Тимошенко Богдан Володимирович 79,90
131 ФТ-19-1 Філімонов Ярослав Олегович 79,90
130 ЗСР-20-1 Федоровська Анна Олександрівна 79,50
143 ЗМН-17-1 Шокун Владислав Олегович 79,67
132 ЗМН-17-1 Фесенко Віталій Володимирович 79,50
120 ФТ-18-1 Чебера Ілля Русланович 79,38
121 ФТ-19-1 Макарук Олександра Вікторівна 79,30
125 ФТ-19-1 Тімошик Дмитро Олександрович 78,60
136 ФТ-19-1 Левченко Олена Іванівна 78,30
139 ЗСР-18-1 Машталяр Уляна Василівна 79,50
138 ЗСР-20-1 Брох Дарина Володимирівна 78,73
123 ФТ-18-1 Бушмакіна Світлана Костянтинівна 77,58
135 ФТ-19-1 Торгонський Костянтин Вікторович 77,40
147 СР-18-1 Файчук Софія Сергіївна 77,85
137 МН-19-1 Семенюк Анастасія Юріївна 76,90
146 ТУ-19-1 Шафаренко Василь Дмитрович 74,14
146 ЗМН-17-1 Губерт Артур Сергійович 76,16
126 ФТ-18-1 Мацегора Антон Олександрович 75,50
144 ФТ-18-1 Когунь Ангеліна Миколаївна 75,50
145 МН-19-1 Заболотний Віталій Іванович 75,40
142 ЗСР-18-1 Лупіч Юлія Юріївна 76,56
148 ФТ-19-1 Білоконь Галина Миколаївна 74,60
140 СР-19-1 Гонтар Аліна Сергіївна 73,80
149 ЗСР-18-1 Яременко Євгеній Миколайович 71,21
150 ЗСР-18-1 Марченко Микола Вікторович 66,20