Викладачі

Пишаємося нашими викладачами!

Доцент кафедри соціально-реабілітаційних технологій Бардашевський Юрій Валерійович отримав подяку за вагомий особистий внесок у розвиток та пропагування фізичної культури та спорту. Від імені колективу та студентства Житомирського економіко-гуманітарного інституту хочемо побажати нових звершень та перемог!

Вітаємо тренера клубу “Salsa Dragonboat” Yurii Bardashevskyi з відзнакою Житомирської міської ради “Кращий тренер 2021”.

Від імені колективу та студентства Житомирського економіко-гуманітарного інституту щиро вітаємо завідувачку кафедри соціально-реабілітаційних технологій з присудженням ступеню доктора філософії за спеціальністю 054 Соціологія ( Наказ МОНу 1017 від 27.09.2021 р.). Бажаємо не зупинятися на досягнутому, рушити вперед, МИ У ВАС ВІРИМО!!!

Від імені колективу та студентства хочемо привітати нашого директора Шафранову Катерину Володимирівну з присвоєнням вченого звання доцента. Бажаємо не переставати ставити перед собою великі життєві цілі і нехай  Ваші ідеї втілюються в життя, а професійна діяльність приносить задоволення, благополуччя, дає можливості і гарантує гідну винагороду!

Вітаємо викладачів кафедри соціально-реабілітаційних технологій Бородіну Оксану Сергіївну та Гусаревича Олександра Валентиновича із присвоєння вченого звання доцента згідно наказу Міністерства освіти і науки України №1166 від 23.12.2022 р.!!!Бажаємо нових наукових звершень та досягнень🇺🇦🇺🇦🇺🇦

 

Артеменко Анна Броніславівна

Бабенко Крістіна Євгеніївна

Бардашевський Юрій Валерійович

Батаєва Катерина Вікторівна

Бородіна Оксана Сергіївна

Гусаревич Олександр Валентинович

Дивинська Юлія Анатоліївна

Зінчук Тетяна Вікторівна

Карпенко Сергій Володимирович

Костюшко Юрій Олексійович

Кузьменко Віктор Йосипович

Мулярчук Галина Олександрівна

Пономаренко Владислав Іванович

Савенко Олександр Валерійович

Шафранова Катерина Володимирівна

 


Блідун Михайло Іванович

Кулик Леонід Прокопійович

Магась В’ячеслав Олегович

Яковець Ольга Петрівна