Молодіжна організація “Євроклуб”

Що таке Європейський Союз?…Яка його історія?…В яких стосунках ЄС і Україна?…Усе частіше цими питаннями цікавиться молодь. Саме для цього в 1995 році в м. Житомирі було створено молодіжне об’єднання „Євроклуб”, президентом якого є Дікова-Фаворська Олена Михайлівна, доктор соціологічних наук, професор, ректор Житомирського-економіко-гуманітарного інституту Університету „Україна”.

Діяльність „Євроклубу” здійснюється через роботу наступних секцій:

  • проведення просвітницької роботи стосовно діяльності Європейського Союзу серед дітей та молоді;
  • секція поглибленого вивчення іноземних мов та краєзнавства;
  • доброчинна діяльність;
  • секція підтримки культурних ініціатив;
  • наукова секція;
  • екологічна секція;
  • нформаційний центр.

На Житомирському обласному телебаченні започатковано телевізійну передачу “Крок до Європейського Союзу”, проведено міжрегіональний телепроект „Що ти знаєш про Європейський Союз?”, в якому команда тренерів „Євроклубу” посіла І місце.

Щорічно проводяться міжнародні науково-практичні конференції “Молодь в умовах нової соціальної перспективи”, дебати та „круглі столи”.

Просвітницька діяльність „Євроклубу” в загальноосвітніх школах міста Житомира та області знайшла своє відображення у тренінгах і шкільних конкурсах “My Home-Europe”, на краще ессе “Якою я бачу Європу в майбутньому”, обласному Конкурсі юного дипломата, який став уже традиційним.

На один із останніх конкурсів завітав посол Європейської Комісії в Україні Ієн Боуг. Він високо оцінив рівень організації та проведення заходу. Постійними гостями конкурсу є голова міської ради та мер міста Житомира, що свідчить про зацікавленість місцевої влади у проведенні подібних заходів.

Традиційно щороку відбувається святкування Дня Європи на регіональному рівні, активними учасниками та організаторами якого є члени „Євроклубу” та студенти нашого ВНЗ.