Спеціальності

Cоціальна робота

Для фахівця у галузі соціальної роботи не існує проблем безробіття. Уже сьогодні вона є престижною та перспективною. Так, соціальний робітник може працювати: в установах державного управління та підприємництва (державних службах та центрах соціальної роботи, осередках соціального захисту та допомоги, соціального забезпечення різних категорій населення); в центрах вивчення громадської думки; у правоохоронних, військових органах, спеціалізованих службах відомчого підпорядкування; менеджерами соціальної сфери; у благодійних фондах; у психолого-консультаційних центрах.

Детальніше…

Фізична реабілітація

Фізична реабілітація є невід’ємною складовою медичної реабілітації і використовується на всіх її періодах і етапах. У перекладі з латинської реабілітація означає відновлення. Головним завданням реабілітації є функціональне відновлення, пристосування до повсякденного життя і праці, залучення до трудового циклу. Найбільш ефективно реабілітація проводиться у спеціалізованих реабілітаційних центрах (ортопедичних, неврологічних, судинних).

Детальніше…

Менеджмент

Це нова і перспективна спеціальність, майбутні фахівці якої зможуть отримати глибокі знання iз зовнішньоекономічних зв’язків, міжнародного менеджменту, правового регулювання зовнішньоекономічної діяльності.

Детальніше…

 

Туризм

Світовий досвід та практика економічної, соціальної і політичної стабільності розвинених країн підтверджує той факт, що географічне положення держави, її природні кліматичні ресурси, історичні пам’ятки та здобутки культури стають загальним благом лише завдяки туризму. Зважаючи на сучасні тенденції світового ринку туристичної галузі, підготовка фахівців у сфері індустрії туризму є нагальною життєвою необхідністю.

Для сфери індустрії туризму необхідні фахівці, що володіють знанням туристичних ресурсів України, рекреаційної географії, туристських послуг, рекреалогії, менеджменту і маркетингу туризму, екскурсознавства, туроперейтингу тощо.

Фахівці вивчають історію розвитку туризму, організацію туристичних послуг, інформаційні технології в туризмі. Весь світ чекає на послуги в галузі туризму!

Детальніше…