Волонтерська діяльність

25 грудня 2017 року студенти Житомирського економіко-гуманітарного інституту взяли участь як волонтери у спортивних заходах на запрошення Житомирської міської громадської організації «Сімейний клуб спеціальної олімпіади». У клубі нараховується 40 вихованців, які є також членами міжнародної організації Special Olympics, що займається питаннями організації спортивних заходів для осіб із розумовими відхиленнями та є основним організатором Спеціальних Олімпійських ігор, які проводяться раз на кожні 4 роки.

Така участь для інституту є вже доброю традицією та приносить масу задоволення і яскравих емоцій як вихованцям клубу, так і студентам інституту. В рамках заходу, який відбувався у приміщенні спортивного комплексу «Динамо», були проведені активні та рухливі спортивні ігри, естафети та веселі старти, наприкінці заходу вихованці клубу отримали солодкі подарунки.

Адміністрація інституту висловлює подяку голові громадської організації «Сімейний клуб спеціальної олімпіади» Тамарі Кудрявцевій за запрошення до участі.