Семінар-тренінг “Підвищення якості та рівня доступності соціальних послуг”

18 грудня 2017 року в приміщенні Департаменту праці та соціального захисту населення Житомирської ОДА відбувся семінар-тренінг «Підвищення якості та рівня доступності соціальних послуг». У даному заході взяла участь начальник навчально-методичного відділу, асистент кафедри соціальної роботи Житомирського економіко-гуманітарного інституту Університету «Україна» Анна Савицька з виступом (із елементами тренінгу) «Практичне значення професії «Соціальний працівник». На даному семінарі-тренінгу були обговорені важливі питання щодо організації та надання соціальних послуг в об’єднаній територіальній громаді (ОТГ). Анна Савицька наголосила на значимості професії «Соціальний працівник» та впровадженні посади фахівця із соціальної роботи в ОТГ. Також були визначені аспекти в роботі соціального працівника в ОТГ, а саме:

– витоки професії «Соціальний працівник»;

– класифікація клієнтів;

– зарубіжний досвід із організації соціальної роботи в громаді;

– поетапна робота відповідального підрозділу/відповідальної особи ОТГ.

Ми сподіваємося, що завдяки даному заходу в майбутньому покращаться умови та якість надання соціальних послуг у контексті функціонування ОТГ, а також розшириться бачення мешканців, що потребують ці послуги, і представників. Адміністрація Житомирського економіко-гуманітарного інституту Університету «Україна» висловлює слова подяки керівництву і колективу Департаменту праці та соціального захисту населення Житомирської ОДА за надану можливість презентувати своє бачення місця та ролі соціального працівника в умовах створення та функціонування об’єднаної територіальної громади як адміністративно-територіальної одиниці України в контексті децентралізації.

Матеріали презентації