Університет “Україна” святкує 17-річчя!!!

9 грудня 2015 року в Житомирському економіко-гуманітарному інституті ВНЗ “Університет “Україна” відбулося урочисте святкування 17 річниці заснування Університету “Україна” – вищого навчального закладу інноваційного типу, що продукує нові знання і робить неабиякий внесок у розвиток освіти і науки України.

Свято розпочалося зі святкового концерту, який відкрив вступним вітальним словом директор інституту — Перелигін Микола Миколайович. Голова закладу привітав викладачів та студентів з нагоди святкування 17-ої річниці заснування Університету “Україна”, подякував професорсько-викладацькому складу і студентам за плідну та ґрунтовну роботу в галузі освіти, науки, культури та виховання, а також нагородив найкращих студентів інституту грамотами з відзнаками.

Президент студентського парламенту презентувала добірку матеріалів про історичні віхи створення та розвитку Університету “Україна” і провела церемонію нагородження викладачів інституту. Надалі святковий концерт, де свої таланти демонструвала студентська молодь інституту, продовжився.

Свято пройшло у форматі дружби, веселощів та гумору, залишивши приємні спогади зі святкування чергової річниці з нагоди заснування такого рідного нам Університету “Україна”!