Студенти Житомирського економіко-гуманітарного інституту ВНЗ “Університет “Україна” у Школі студентського самоврядування

У Житомирі стартувала одна з найдавніших програм міської ради і Молодіжного об’єднання «ХХІ Платформа» – Школа місцевого самоврядування, діяльність якої спрямована на підвищення рівня активності молоді у громадському житті міста, формуванні дієвої молодіжної політики та надання можливості талановитій молоді реалізувати себе. Студенти Житомирського економіко-гуманітарного інституту Університету “Україна” також долучилися до лав слухачів Школи.

Даний проект має на меті підвищити рівень обізнаності молоді міста в питаннях місцевого самоврядування та функціонування підрозділів міської ради та сприяти співпраці молоді з місцевою владою. Слухачі школи побачать зсередини, як працює міська рада, як взаємодіють між собою її структурні підрозділи. Кожен із начальників управлінь особисто зустрінеться з юними житомирянами і на прикладі своєї роботи розкаже і покаже, чим займається управління, яке він очолює, у чому нагальність його функціонування. Бажаючі стати у майбутньому державним службовцем пройдуть стажування. Слухачі цього «муніципального» курсу стануть обізнаними у питаннях здійснення місцевою владою своїх повноважень, що стане основою для розуміння роботи системи виконавчої влади на місцях для полегшення створення на Житомирщині осередку громадянського суспільства.