Святкування дня університету!

9 грудня 2016 року в Житомирському економіко-гуманітарному інституті Університету «Україна» відбулося святкування 18-річчя «Університету «Україна».

Вітання з днем народження університету Україна 1

Свято розпочалося з вітального слова директора інституту Перелигіна Миколи Миколайовича, який висловив свої привітання викладачам та студентам, подякував колективу за щоденну роботу, яка спрямована на розвиток інституту та виховання студентської молоді.

Вітання з днем народження університету Україна 2

З самого ранку студентський парламент готувався до святкування Дня народження інституту: аудиторії та хол прикрасили яскравими повітряними кульками, підготували святкові плакати.

Вітання з днем народження університету Україна 3

Святковий концерт розпочався із привітального виступу президента студентського парламенту та продовжився відеороликами про студентське життя. Також було презентовано відео із привітаннями працівників інституту. Свято відбувалося в атмосфері доброти та веселощів. І прекрасним сюрпризом стало завершення Дня народження інституту – надзвичайно гарний і смачний торт з емблемою інституту, який студенти подарували на честь свята.

Життя студентів університету Україна