Круглий стіл «Актуальні проблеми соціального захисту осіб з фізичними обмеженнями здоров’я в Україні»

Житомирський економіко-гуманітарний інститут 3 грудня 2015 року відзначив Міжнародний день інваліда, в рамках якого пройшов круглий стіл «Актуальні проблеми соціального захисту осіб з фізичними обмеженнями здоров’я в Україні». У засіданні взяли участь студенти та викладачі інституту, які мали можливість представити на розгляд доповіді за напрямками «Інваліди — рівні члени суспільства: сильні і слабкі сторони», «Паралімпійські та дефлімпійські ігри», «Інклюзивне та інтегроване навчання в Україні», «Толерантність як умова визнання європейський цінностей».

Відкритий міжнародний університет розвитку людини «Україна» є інтегрованим закладом освіти, де відсоток студентів із обмеженими фізичними можливостями є значно вищим, ніж в інших закладах, тому відзначення Дня інвалідів для інституту є знаковим.

Міжнародний день інвалідів привертає увагу до проблем інвалідів, захисту їх гідності, прав і благополуччя, акцентує увагу суспільства на переваги, які воно отримує від участі інвалідів у політичному, соціальному, економічному і культурному житті. Цей день є нагадуванням людству про його обов’язок виявляти турботу і милосердя до найбільш незахищеної частини суспільства – людей із обмеженими фізичними можливостями.