Кафедра гуманітарних наук та фундаментальної підготовки

Кафедра гуманітарних наук та фундаментальної підготовки – це єдина згуртована команда педагогів, практиків та студентів, де на першому місці стоять знання і творчість, вимогливість і професіоналізм, чуйність та індивідуальний підхід. Сучасний зміст та інноваційні форми занять із застосуванням комп’ютерних технологій та інтерактивних форм дозволяють надавати освіту, гідну європейських стандартів. Викладачі кафедри постійно вдосконалюють майстерність та професіоналізм.

На кафедрі працюють 4 кандидати наук, ще 2 викладачів підвищують свій професійний рівень, навчаючись в аспірантурі. По-справжньому родинна та комфортна атмосфера занять сприяють підвищенню мотивації до навчання.

Цікаві лекції, створені викладачами кафедри – це потік інформації, ерудиції та знань, який наповнює душі студентів, спонукаючи їх до самовдосконалення. Практичні заняття повною мірою дають студентам змогу розкрити свої здібності та показати свій потенціал. Викладачі кафедри не тільки займаються навчальним процесом, але й з ентузіазмом допомагають студентам влаштувати їх цікаве студентське дозвілля, беручи участь у розважальних заходах, різноманітних акціях та святкових вечірках. Це – професіонали, щиро віддані своїй справі та студентству.