Екскурсія “Житомир — назавжди!”

30 вересня 2015 року студенти інституту традиційно взяли участь в екскурсії Житомиром — одним із найдавніших міст України, центром поліської культури, осередком житичів, містом Магдебурзького права, а також батьківщиною радянського конструктора перших штучних супутників Землі і космічних кораблів С.П. Корольова та відомого в усьому світі видатного піаніста С.Т. Ріхтера.

Студенти мали можливість ознайомитися з історичними пам’ятками Житомира, особливостями архітектури забудови міста і біографією визначних людей — творців історії та культури відомого у світі обласного центра. В рамках екскурсії молоді люди відвідали історичний центр міста — сквер, де розташований пам’ятний моноліт із датою заснування поселення (884 рік), а також легендарну Замкову гору, де й було розташоване дерев’яне місто-фортеця. Прогулюючись містом, студенти з цікавістю слухали історії проектування головних площ та вулиць міста Житомира, брали участь у дискусіях щодо правдивості загадкових місцевих легенд та розповідей.

Особливою атмосферою відзначилося перебування в Семінарському костелі Св. Іоанна із Дуклі, який попри 250-річну історію свого існування залишається сучасним і відкритим для всіх охочих вірян. Наостанок студенти сфотографувалися з новим символом Житомира — пам’ятником морозиву, що занесений у Книгу рекордів України і створений із чотирьох видів граніту.

Екскурсія пройшла на позитиві, тому інститут має плани продовжувати знайомити молодь з історією та культурою рідного краю і надалі…