День пам’яті Героїв Небесної сотні!

18 лютого в Україні вшановують пам’ять Небесної сотні – загиблих під час подій на Майдані в лютому 2014 року. Саме з цього дня почалася активна фаза протистояння між активістами і силовиками під час Революції гідності.

Житомирський економіко-гуманітарний інститут також долучився до відзначення другої річниці Революції гідності та вшанував пам’ять Героїв Майдану, які стали символом свободи та рішучості українського народу у боротьбі за своє майбутнє.

У рамках даного заходу в інституті пройшов круглий стіл “Герої не вмирають!”, де викладачі та студенти мали можливість згадати та обговорити події буремної зими 2014 року, подивитися презентації та документальні кінофільми про те, як боровся Майдан.

У бібліотеці інституту була організована міні-фотовиставка з яскравими світлинами лютневих революційних подій.

Студентам та викладачам було запропоновано запалити свічки пам’яті вдома, у церкві, на площі Корольова біля меморіалу Героїв Небесної сотні з метою вшанування пам’яті загиблих співвітчизників, які віддали життя за свободу та демократію в Україні, а разом із тим згадати усіх патріотів України всіх часів, у тому числі військовослужбовців, які зараз беруть участь в Антитерористичній операції на Сході та захищають кордони нашої держави.

Слава Україні! Нехай живе вільна, багата та щаслива земля!