День здоров’я в Житомирському інституті Університету «Україна»

14 вересня в інституті було проведено «День здоров’я», який проводиться з метою пропаганди серед студентів здорового способу життя, розвитку інтересу до фізичної культури і спорту.

День здоров’я покликаний пропагувати здоровий спосіб життя та заняття спортом. У цей день прийнято проводити різноманітні вікторини та естафети, які покликані в неформальній обстановці познайомити старші та молодші курси і розвинути навички спілкування. Необхідно відзначити, що в Дні здоров’я беруть участь не тільки студенти, але й весь педагогічний колектив навчального закладу. Практика показала, що після такого дня здоров’я студенти стають фізично більш активними, комунікабельними таіз задоволенням беруть участь у груповій роботі під час навчання та дозвілля.