Всеукраїнська акція «Увага! Діти на дорогах!»

1 та 2 вересня студенти Житомирського економіко-гуманітарного інституту були залучені до участі у Всеукраїнській акції «Увага! Діти на дорогах!». Акція проходила під егідою Житомирського обласного управління освіти, поліції та управління транспорту і зв’язку.

Щоб уникнути неприємностей на вулицях міста, варто навчити школяра дотримуватися Правил дорожнього руху. Проблема дитячого дорожньо-транспортного травматизму є надзвичайно актуальною, особливо на початку навчального року. Адже кожного дня школярі прямують до свого навчального закладу і назад.

Основним завданням наших студентів було знаходження на певних ділянках біля шкіл задля убезпечення переходу дітей через дорогу, а також при необхідності нагадати правила дорожнього руху та допомогти здійснити перехід для того, щоб уберегти юні життя від небезпек на дорозі.