Благодійна акція “Святий Миколай дарує радість!”

17 грудня 2015 року в Житомирському економіко-гуманітарному інституті Університету “Україна” відбулося щорічне традиційне святкування Дня Святого Миколая.

За повір’ями Святий Миколай опікується воїнами, водіями і мандрівниками, допомагає бідним у скруті, вважається покровителем дітей та студентів, моряків, торговців та лучників. У сучасній Україні у цей день прийнято опікуватись сиротами та знедоленими дітьми, даруючи їм подарунки, тому викладачі та студенти-волонтери нашого інституту не лишилися осторонь та в черговий раз організували і провели благодійну акцію для дітей із фізичними обмеженнями здоров’я “Святий Миколай дарує радість!”.

Уже традиційно для дітей із функціональними обмеженнями здоров’я була презентована святкова вистава-казка про Святого Миколая та його помічників, проведено інтерактивні розважальні ігри, організовано вручення солодких подарунків. Натомість маленькі гості мали змогу продемонструвати “Миколайчику” своїх таланти – читання віршів та співи. Після казкової частини гості були запрошені до святкового столу із солодощами, де вони могли поспілкуватися між собою та поділитися враженнями.

Інститут, у свою чергу, висловлює щиру подяку своїм друзям, співорганізатором благодійної акції – Олександру Рабіновичу та Леонорі Сметаніній, які щорічно підтримують дітей із функціональними обмеженнями, даруючи їм солодощі та святковий настрій.